http://yoropen.pl - O firmie

O Nas

Yoropen Polska
Ul. Tysiąclecia 13

64-300 Nowy Tomyśl 

NIP 788-187-70-42


Godziny pracy biura: 10:00-15:00


Numer konta bankowego:

PKO BP SA 94 1020 4144 0000 6502 0075 9357

 

e-mail: sklep@yoropen.pl


Cel Firmy Zaopatrywanie w wyjątkowe narzędzia piśmiennicze wszystkich zainteresowanych użytkowników jak również pomaganie dzieciom, osobom odczuwającym problemy z pisaniem oraz osobom starszym. Produkty zostały zaprojektowane tak, by być idealnymi zarówno dla osób lewo jak i praworęcznych. Yoropen to nowoczesne narzędzia piśmiennicze, które nie męczą dłoni podczas pisania tak jak standardowe produkty.


Cele na przyszłość:
Umożliwienie jak największej ilości osób korzystania z wyjątkowych produktów posiadających zdecydowaną przewagę nad tradycyjnymi produktami piśmienniczymi. Wspieranie osób mających problemy z pisaniem tak, by mogły w pełni korzystać z tradycyjnych metod zapisywania informacji.

Historia Yoropen został wynaleziony przez Pana Bao-Shen Liu, laureata nagrody dziesięciu najbardziej wyjątkowych młodych ludzi Tajwanu. Poświęcił on 20 lat swojego życia na tworzenie wynalazków które zaowocowały trzydziestoma różnymi wyróżnieniami i nagrodami rozpoznawalnymi na całym świecie.
Pan Bao-Shen Liu nie wynalazł Yoropen dla siebie. Został on zainspirowany swoimi dwiema córkami „YOYO” i „RORO”. Postanowił zmaterializować całą wiedzę jaka istniała, by stworzyć unikalny produkt piśmienniczy który umożliwiałby pisanie bez narażania dłoni na zmęczenie, długopis który ułatwi pisanie każdemu, który jest dobry zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych, dla dzieci jak i osób starszych, mających problemy z pisaniem jak i tych w pełni sobie radzących.
Aby stworzyć Yoropen Pan Bao-Shen Liu postanowił przeanalizować wszystkie problemy tradycyjnych produktów piśmienniczych i pokonać w swoim projekcie. W celu zgromadzenia odpowiedniej ilości informacji Pan Bao-Shen Liu podróżował po krajach mających długą tradycję związaną z pisaniem, głównie Japonią i Niemcami. Zrozumiał wtedy, iż będzie mu ciężko przekonać ludzi do zaufania jego produktowi, gdyż od zawsze przyzwyczajani byli do innego kształtu długopisu. Jednak jego inspiracja pod postacią dwóch córek, zgromadzona wiedza oraz zacięcie z roku na rok przekonuje więcej ludzi do zalet jego wynalazku.

Patenty i Standardy YOROPEN uzyskał światową legalną ochronę poprzez biura patentowe na całym świecie. Cała wiedza na temat produktów YOROPEN jest własnością YOROPEN Corp. Tak więc nikt nie może podrabiać naszych produktów, być ich dystrybutorem oraz prowadzić przedsięwzięć marketingowych bez pisemnej zgody. Ponadto wszystkie produkty będące, na chwilę obecną, w planach zostaną również opatentowane. Z tego powodu prosimy o respektowanie naszej wyłączności, gdyż stworzenie tego produktu wymagało dużego wysiłku. W przypadku zlekceważenia naszych warunków, mogą zostać wyciągnięte postępowania prawne.

Patenty obowiązują w: Całej Uni Europejskiej, USA, Tajwanie, Chinach, Japonii, Korei, Indiach, Meksyku, Rosji, Malezji, Tajlandii oraz wielu innych krajach…
Standardy jakości: Jakość jest dla nas bardzo ważnym tematem, tak więc wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty SGS, które są równoznaczne z standardami organizacji takich jak ISO9000. Wszystkie nasze produkty zostały ubezpieczone na $1.000.000 .

Nagrody
W 2002 r., Yoropen otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie oraz nagrodę “Good Design” i Złoty Medal w dziedzinie wynalazków na Tajwanie. Ponadto otrzymaliśmy następujące nagrody i wyróżnienia:
Rok 2005: Nagroda na Międzynarodowym konkursie projektów iF.
Rok 2005: Nagrody ISPA w dziedzinie artykułów piśmienniczych – Pierwsza nagroda za Narzędzia Piśmiennicze
Yoropen jako pierwszy produkt azjatycki otrzymał nagrodę w dziedzinie długopisów.
Rok 2005: Le Stylographe - Nagroda dla nowocześnie zaprojektowanych produktów, 2005
“Pierwsza nagroda” Yoropen jako pierwszy produkt azjatycki otrzymał nagrodę w dziedzinie długopisów.
Rok 2005: ASSOCIAYION DES INVENTEURS ET FABRICATS FRANCIAS 2005.
Pierwsze miejsce w kategorii wybitnych produktów przeznaczonych dla dzieci.